Оновлення / заміна документів тендерної пропозиції / пропозиції: чи необхідно повторно накладати КЕП?

Наталія Заєць
386
14 Квітня 2021
Оновлення / заміна документів тендерної пропозиції / пропозиції: чи необхідно повторно накладати КЕП?
386
14 Квітня 2021

Учасник подає тендерну пропозицію у відкритих торгах чи пропозицію у спрощеній закупівлі та має завантажити документи й накласти електронний підпис. Здавалося б, такі зрозумілі вимоги, але під час завантаження тендерної пропозиції / пропозиції завжди виникають питання саме щодо електронного підпису. Ми неодноразово розглядали їх на порталі RADNUK.COM.UA, зокрема в «Нотатках закупівельника: те, що повинен знати кожен про КЕП / УЕП». У цьому матеріалі розглянемо алгоритм накладання електронного підпису на тендерну пропозицію / пропозицію учасника, а саме: коли його накладати, на що і скільки разів.

Оскільки алгоритм накладання електронного підпису ідентичний для спрощених закупівель і конкурентних процедур закупівель, розглянемо на прикладі відкритих торгів.

Приклад 1

Тендерна документація містить вимогу, що на тендерну пропозицію учасника має бути накладено КЕП / УЕП. Також наявна вимога надати необхідні документи переможцем процедури закупівлі. Учасник завантажує документи в період подання тендерних пропозицій і накладає КЕП. Ще до завершення кінцевого строку подання тендерних пропозицій він змінює деякі документи та завантажує нові. На якому з усіх цих етапів дій учасника він має накладати чи оновлювати КЕП?

Тендерна пропозиція — це пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації...

Всебічно про участь у закупівлях

Розкриваємо підводні камені участі в публічних закупівлях