Вимоги по-новому, або що і як можна вимагати учасникові за новим законом

Альона Срібніченко
724
13 Серпня 2020
СПЕЦВИПУСК
Вимоги по-новому, або що і як можна вимагати учасникові за новим законом
724
13 Серпня 2020

З першого дня існування в Україні Закону «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII і замовники, і учасники закупівель зрозуміли, що Закон потребує невідкладних та кардинальних змін. До того ж практика проведення публічних закупівель майже кожного дня вказувала на його нові недоліки. Проте, незважаючи на це, він успішно проіснував по квітень 2020 року включно. І лише зі введенням у дію нової редакції закону «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX (далі — Закон) учасники закупівельного ринку видихнули з полегшенням. Розробники передбачили в ньому нові можливості, важливі як для бізнесу, так і для закупівельників.

Звернення учасника під час спрощеної закупівлі

Значних змін у новій редакції Закону зазнало питання подання учасником вимог під час закупівель. Так, на сьогодні Закон передбачає право учасника звернутись по роз’яснення до замовника під час проведення спрощеної закупівлі (так званої допорогової в минулому).

Частина 7 ст. 14 Закону передбачає, що в період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі мають право звернутися до замовника через електронну систему закупівель по роз’яснення щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета...

Поради учасникам закупівель

Публікації, які в першу чергу є практичними порадами та спрямовані на учасника публічних (державних) закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель