Внесення змін до тендерної документації за новим Законом

Вікторія Романюк
5313
15 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Внесення змін до тендерної документації за новим Законом
5313
15 Червня 2020

З 19 квітня 2020 року закупівельне законодавство зазнало масштабних змін, адже вступила в силу нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). Деяких перевтілень зазнала й норма про внесення змін до тендерної документації.

Внесення змін до тендерної документації — це одна з найрозповсюдженіших дій замовників, адже часто буває, що вже на етапі, коли процедуру оголошено, у замовника можуть змінитися вимоги до предмета закупівлі. Чи може звернутися учасник та повідомити, що його дискримінують певні характеристики чи вимоги, хоча товар його не поступається якості товару інших постачальників, або ж просто замовник може помітити помилку, яку варто усунути. Тож тут на допомогу приходить законодавчо передбачена можливість внести зміни. Практичні й теоретичні аспекти для внесення змін, а також чи передбачена відповідальність за неправильне внесення змін, ми й розберемо далі.

Законодавчі підстави для внесення змін

Згідно із частиною 2 статті 24 Закону, замовник має право з власної ініціативи або в разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій замовник продовжує в...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель