Вперед до перемоги: найактуальніше з оскарження при закупівлі електроенергії

Катерина Плашенко
1042
23 Вересня 2021
Вперед до перемоги: найактуальніше з оскарження при закупівлі електроенергії
1042
23 Вересня 2021

Правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії в Україні зазнали вагомих змін. Такі зміни повинні стати підґрунтям для модернізації галузі та інтеграції ринку до регіональних енергетичних ринків. А основна їхня мета — це входження до загальноєвропейського енергетичного ринку.

Нова модель конкурентного ринку електроенергії змінила схему закупівлі електричної енергії у єдиного покупця на закупівлю у різних постачальників, що сприяло підвищенню конкуренції на ринку, в тому числі публічних закупівель. На порталі RADNUK.COM.UA можна ознайомитися з численними матеріалами, які стосуються публічних закупівель в галузі електроенергії, зокрема зі статтями:

Нещодавно у статті «Оскаржувані вимоги, які Колегія вважає дискримінацією в закупівлях електричної енергії» ми розглянули основні умови тендерної документації, які найчастіше оскаржуються у Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) за предметом закупівлі «електрична енергія».

...
Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії