Практика участі у публічних закупівлях ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ», як постачальника електричної енергії

Руслан Каспрів
670
8 Вересня 2021
Практика участі у публічних закупівлях ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ», як постачальника електричної енергії
670
8 Вересня 2021

Інтерв’ю підготувала Катерина Плашенко,
експерт-практик з публічних закупівель

Конкурентний ринок електричної енергії є невід’ємною складовою публічних закупівель та стосується як учасників так і замовників. Тож з метою розкриття таємниць вдалої участі в закупівлях саме електричної енергії звернемось до одного з передових переможців — ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ». Секрети успіху ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ» розкриє Руслан Каспрів – експерт з публічних закупівель.

  • Руслан, вітаємо! Відомо, що на сьогодні ваша компанія є лідером серед постачальників електричної енергії за участю в закупівлях та кількістю отриманих перемог. Як давно ви працюєте з державними замовниками?
  • Добридень! ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ» працює на ринку електричної енергії понад 15 років. З 2018 року наша компанія активно бере участь у закупівлях та постачає електричну енергію державним замовникам по всій території України. За весь час роботи з нами працювало понад 230 споживачів.
  • Яку структуру має ваш тендерний відділ, яка кількість спеціалістів готує та перевіряє документи тендерних пропозицій / пропозицій?
  • Наш тендерний відділ складається з чотирьох спеціалістів: керівник відділу — експерт з державних закупівель — організовує роботу відділу з підготовки та подання тендерних пропозицій (перевіряє документи та займається розміщенням їх на електронному майданчику); фахівець з державних закупівель готує документи тендерних пропозицій; економіст відділу розробляє комерційні та цінові пропозиції, розраховує ціну товару відповідно до очікуваної вартості з...
Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії