Замовлення VS Запит ціни пропозиції. Бонус: протокол при закупівлі в ProZorro Market від 50 тис. грн

Ганна Довгая
1506
19 Квітня 2021
Замовлення VS Запит ціни пропозиції. Бонус: протокол при закупівлі в ProZorro Market від 50 тис. грн
1506
19 Квітня 2021

У цій статті зобразимо різницю між здійсненням замовлення та запиту ціни пропозицій постачальників в електронному каталозі ProZorro Market. Та як бонус надамо приклад протоколу уповноваженої особи про закупівлю через ProZorro Market від 50 тис. грн.

Замовники можуть здійснювати закупівлі товарів, якщо вартість предмета закупівлі на рік складає від 0,01 грн до 200 тис. грн (до 1 млн грн для замовників в окремих сферах господарювання), через електронний каталог шляхом формування замовлення через ProZorro Market чи запиту ціни пропозиції постачальника.

 

Замовлення VS Запит ціни пропозиції

 

Відповідно до пункту 53 Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою КМУ № 822 від 14.09.2020 (далі — Порядок № 822), у разі здійснення закупівель товарів, вартість яких не перевищує 50 тис. грн, замовник здійснює відбір постачальника шляхом формування замовлення в електронному каталозі з дотриманням принципів здійснення закупівель, визначених статтею 5 Закону (як звичайне замовлення в інтернет-магазині).

Відповідно до пункту 56 Порядку № 822 у разі здійснення закупівлі товару, вартість якого дорівнює або перевищує 50 тис. грн та є меншою, ніж 200 тис. грн (меншою, ніж 1 млн грн для замовників в окремих сферах господарювання), замовник здійснює відбір постачальника шляхом запиту ціни...

Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників