Рекомендуємо в спрощеній закупівлі встановлювати додаткову вимогу щодо Ісламської Республіки Іран

Редакція
381
12 Квітня 2024
Рекомендуємо в спрощеній закупівлі встановлювати додаткову вимогу щодо Ісламської Республіки Іран
381
12 Квітня 2024

Станом на початок квітня-2024 під час здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг замовникам заборонено здійснювати закупівлі в громадян/юридичних осіб / купувати товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь та Ісламської Республіки Іран.

Утім, під час здійснення спрощеної закупівлі для потреб оборони наразі немає прямої заборони закуповувати в осіб з Ісламської Республіки Іран чи товари походженням з цієї країни.

Це пов’язано з тим, що із двадцятими змінами до Особливостей здійснення публічних закупівель до переліку тих, у кого не можна здійснювати закупівлі, було додано Ісламську Республіку Іран. При цьому аналогічну норму до підпункту 8 пункту 3 постанови КМУ від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» поки що не було додано.

Зі свого боку нагадуємо, що уповноважена особа може встановити в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі для потреб оборони додаткові вимоги відносно заборони торгівлі з Ісламською Республікою Іран. Наприклад:

...
Оборонні закупівлі

Публікації, тематикою яких є особливості здійснення закупівель для потреб оборони з урахуванням окремого закону

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО