Протокол при закупівлі в ProZorro Market до 50 тис. грн

Ганна Довгая
3012
12 Квітня 2021
Протокол при закупівлі в ProZorro Market до 50 тис. грн
3012
12 Квітня 2021

Частиною 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон)  визначено, що в разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. 

У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель, відповідно до статті 10 Закону, звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Перед тим як запланувати закупівлю та затвердити річний план або зміни до нього, радимо попередньо проаналізувати ринок постачальників у ProZorro Market та переконатися, що необхідний товар є в електронному каталозі та можлива його вчасна поставка.

Отож, як тільки ви пересвідчились у наявності певного товару в каталозі та досі маєте намір ним скористатися, насамперед необхідно оприлюднити річний план закупівлі або внести зміни до нього. При цьому для таких дій замовник обов’язково складає протокол. Наведемо приклад протоколу УО про закупівлю через ProZorro Market до 50 тис. грн.

Не забуваймо, що на порталі RADNUK.COM.UA для вашого користування розроблено «Алгоритм здійснення закупівель через електронний каталог (ProZorro Market) до 50 тис. грн».


Додатково...

Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників