Увага! Технічне оновлення в частині проведення спрощених закупівель

Редакція
759
24 Квітня 2024
Увага! Технічне оновлення в частині проведення спрощених закупівель
759
24 Квітня 2024

Редакція порталу «Радник у сфері публічних закупівель» звертає особливу увагу замовників, які наразі проводять спрощені закупівлі, що в системі спостерігається певне технічне оновлення. Про що мова? Наразі під час оголошення спрощеної закупівлі можна побачити, зокрема, такі поля електронної системи:

Під час воєнного стану спрощені закупівлі, зокрема, використовуються оборонними замовниками згідно з постановою КМУ від 11.11.2022 № 1275.

Якщо ви ознайомлювались із «Алгоритмом проведення спрощеної закупівлі для оборонного замовника», то могли помітити, що ані попередня кваліфікація учасників, ані послідовність порядку розгляду пропозицій, ані можливість обрання «ціни пропозиції, обмеженої очікуваною вартістю» не передбачена порядком проведення спрощених закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі».

Щодо таких технічних оновлень та роз’яснень щодо мети такого нововведення редакція порталу Радник звернулась до адміністратора електронної системи закупівель. Про результати такого звернення ми обов’язково вас додатково повідомимо.

Наостанок закликаємо оборонних замовників дотримуватись порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом, та не використовувати функціонал, який не передбачений законодавством для такого виду закупівель.  

Взірці документів для проведення спрощеної закупівлі для потреб оборони зібрано в розділі «Спрощена закупівля для оборони». Принагідно читайте:

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО