Необхідні протоколи замовника у відкритих торгах та (не)обов’язковість їх оприлюднення

Наталія Чабан
2795
14 Лютого 2022
Необхідні протоколи замовника у відкритих торгах та (не)обов’язковість їх оприлюднення
2795
14 Лютого 2022

Документальним доказом усіх (не)прийнятих рішень уповноваженої особи є протокольне рішення, важливість наявності якого уже не викликає жодних сумнівів. Водночас питання обов’язковості його оприлюднення в електронній системі закупівель (далі — ЕСЗ) на різних етапах процедури досі залишається дискусійним.

Аби залишатись впевненим у своєму одноосібному рішенні, пропонуємо вашій увазі роз’яснення Уповноваженого органу та спеціально розроблену у зручному форматі таблицю, яка не тільки міститиме перелік усіх рішень під час проведення відкритих торгів, а й інформацію щодо (не)обов’язковості їх оприлюднення в ЕСЗ з посиланнями на нормативно-правові акти. Упевнені, що ця мінішпаргалка стане надійним помічником та захисником від небажаного адмінпротоколу, кваліфікованого як порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі.

Огляд запиту № 1446/2021 на офіційному сайті Мінекономіки

Суть запиту від фізичної особи «П», оприлюдненого на сайті Уповноваженого органу за № 1446/2021, полягає в такому : «Чи потрібно при визначенні переможця відкритих торгів завантажувати в систему протокол УО про визначення переможця, і що робити, якщо протокол не було завантажено? Дякую за відповідь».

Відповідь Мінекономіки така: «Виходячи з норм частини 10 статті 11 Закону України „Про публічні закупівлі“ (далі — Закон), вимога для уповноваженої особи оформлювати та підписувати протокол є у разі прийняття нею будь-яких рішень, пов’язаних з організацією та проведенням закупівель. Наприклад, що супроводжують дії уповноваженої особи...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель