Дайджест закупівельника: види договорів, новини в організації документообігу та нюанси по статті 17 Закону

Анна Андебура
608
13 Травня 2022
Дайджест закупівельника: види договорів, новини в організації документообігу та нюанси по статті 17 Закону
608
13 Травня 2022

Ми підготували для вас найактуальніше за тиждень: найсвіжіша інформація щодо закупівель під час воєнного стану, аналіз змін та поради, щоб зекономити ваш час та зусилля. Інформація — наш інструмент для успішної праці на благо України. Тримаємо інформаційний фронт.

  • Орган управління / засновник та / або вищестояща організація може своїм рішенням установити правила, обов’язкові для застосування замовником під час проведення закупівель та / або укладення договорів, зокрема, визначити конкретні форми документів, шаблони чи умови договорів. Проте існують типові та примірні договори. Чим вони відрізняються та про нюанси їх застосування йдеться у матеріалі «Типові та примірні договори в публічних закупівлях: обов’язкові чи рекомендовані?».

Корисність: як правильно викласти в тендерній документації вимогу про надання підтвердження за статтею 17 Закону, пояснюємо у матеріалі «Щодо формулювання вимоги про (не)судимість». Цей матеріал вам дуже знадобиться, якщо ви працюєте за Законом під час дії воєнного стану.

Пам’ятаймо, що на порталі є добірка корисних інструментів та ресурсів, які ми дбайливо зібрали для вашої зручності:  «Перелік корисних посилань під час воєнного стану».

Все буде Україна. Ми стали ще на один тиждень ближче до перемоги! Мирного неба над головою!

Більше важливої інформації про закупівлі під час війни читайте на порталі RADNUK.COM.UA у розділі  «Воєнний стан».

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану