Застосовуємо новий Порядок розміщення у відповідності до законодавства в цілому!

Редакція
4220
22 Липня 2020
СПЕЦВИПУСК
Застосовуємо новий Порядок розміщення у відповідності до законодавства в цілому!
4220
22 Липня 2020

Наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 затверджено новий Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі, який набрав чинності 17.07.2020 (далі — Порядок розміщення).

Відповідно до п. 14 Порядку розміщення замовникам необхідно зазначати назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі. Фактично виходить, що замовникам у разі закупівлі товару чи послуги необхідно в річному плані, а потім в оголошенні зазначати кожну номенклатурну позицію, яку замовник збирається придбати. Та ще й зазначити код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції.

Згаданий Порядок розміщення не передбачає внесення автентичної інформації в річний план Але зверніть увагу, що ч. 1 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі», зазначено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Відповідно можна зробити висновок, що предмет закупівлі в річному плані, далі в оголошенні, потім у повідомленні про намір, договорі про закупівлю і в звітах повинен бути однаковий. Тому і виходить, що назву товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі потрібно написати спочатку в річний план, а потім в оголошення, щоб назва предмета закупівлі була однакова.

Щодо проблематики даного питання читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статтях:

Наостанок бажаємо всім учасникам та замовникам успіху в вашій нелегкій праці. І, звісно, в цьому вам допоможе редакція журналу «Радник в сфері публічних закупівель» — наші професійні навчання, публікації, поради й консультації.

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО