Чи потрібно в звіті про укладений договір зазначати номенклатурні позиції?

Редакція
1599
29 Липня 2020
Чи потрібно в звіті про укладений договір зазначати номенклатурні позиції?
1599
29 Липня 2020

Сьогодні розглядаємо актуальне питання щодо зазначення в звіті про договір про закупівлю, укладеному без використання електронної системи закупівель номенклатурної позиції предмета закупівлі.

Аналізуючи  пункт 14 Порядку під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим – четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо: назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі; коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі.

Отже інформацію передбачену пунктом 14 Порядку потрібно вносити в:

  • оголошення про проведення  спрощеної закупівлі;
  • оголошення про проведення відкритих торгів;
  • оголошення про проведення конкурентного діалогу;
  • оголошення про проведення торгів з обмеженою участю;
  • оголошення про проведення закупівлі для укладання рамкової угоди;
  • оголошення з відомостями про укладену рамкову угоду;
  • повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.

Про внесення інформації в річний план читайте на порталі RADNUK.COM.UA в матеріалі «Застосовуємо новий Порядок розміщення у відповідності до законодавства в цілому!».

Отже можна зробити висновок, що пункт 14 Порядку розміщення не застосовується до звіту...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель