Увага! Оновлено та затверджено новий Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі

Редакція
4832
9 Липня 2020
СПЕЦВИПУСК
Увага! Оновлено та затверджено новий Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі
4832
9 Липня 2020

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, як Уповноважений орган, що реалізує державну політику у сфері закупівель, затвердило наказ від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» (далі – Порядок). Опубліковано в офіційному віснику України, 2020, № 55 17.07.2020, (відповідно набуття чинності, з 17.07.2020).

Деякі моменти на які слід звернути увагу:

  1. Після внесення інформації в електронні поля системи закупівель, на неї накладається кваліфікований електронний підпис посадової особи. Тобто кваліфікований електронний підпис накладається як замовником, так і учасником.
  2. Крім полів, визначених пунктом 12 цього Порядку, додатково в окремих полях заповнюється інформація, щодо:
  • міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі – МНН), у разі визначення предмета закупівлі – лікарський засіб. Якщо предмет закупівлі містить два та більше лікарських засобів, замовником зазначається МНН кожного лікарського засобу;
  • коду та назви медичного виробу відповідно до національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05 лютого 2019 року № 159 у разі визначення предмета закупівлі – медичний виріб. Якщо предмет закупівлі містить два та більше медичних виробів, замовником зазначаються код та назва кожного медичного виробу;
  • коду за показниками третьої – п’ятої цифр Єдиного закупівельного словника, у разі визначення предмета закупівлі – послуга з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян, що надається за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
  • коду за показниками другої – п’ятої цифр Єдиного закупівельного словника, у разі визначення предмета закупівлі – роботи;
  • коду та назви відповідно до Єдиного закупівельного словника, у разі визначення предмета закупівлі – послуга з поточного ремонту або послуга з виконання науково-технічних робіт.

Класифікатори та інші інструменти, які допомагають визначити предмет закупівлі розміщено на порталі RADNUK.COM.UA в розділі «ІНСТРУМЕНТИ», «Предмет закупівлі (у тому числі Класифікатори)».

З повним тестом документу можна ознайомитись на порталі RADNUK.COM.UA, «Правова база», «Накази».

Щодо визначення предмету закупівлі читайте у статті «Новий Порядок визначення предмета закупівлі та ключові зміни» на порталі RADNUK.COM.UA.

Звітування у закупівлях

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО