Практичні питання щодо того, як на майданчиках зазначити інформацію про предмет закупівлі, виконуючи норми Порядку розміщення

Крістіна Бєлякова
3875
31 Липня 2020
СПЕЦВИПУСК
Практичні питання щодо того, як на майданчиках зазначити інформацію про предмет закупівлі, виконуючи норми Порядку розміщення
3875
31 Липня 2020

На жаль, на 29.07.2020 на майданчиках не реалізовано можливість досконало зазначити інформацію згідно з Порядком розміщення інформації про публічні закупівлі. Якщо ж зараз розбивати закупівлю на номенклатурні позиції, то відсутня технічна можливість зазначити назву предмета закупівлі та код предмета закупівлі відповідно до класифікаторів. Отже, доки не буде рекомендацій Мінекономіки щодо внесення всієї необхідної інформації відповідно до Порядку розміщення, доти замовникам необхідно самостійно приймати рішення та публікувати всю інформацію, не порушуючи порядок.

Після аналізу закупівель замовників, які вже оголошені на Prozorro, та з огляду на власний досвід щодо оголошення закупівель можемо далі навести приклади розміщення інформації.

Перший приклад можливого внесення інформації

Покажемо на прикладі закупівлі вугілля. У річному плані та оголошенні в полі, «Конкретна назва» можемо зазначити: «Вугілля: брикетоване вугілля, відповідний код — 09111220-8; буре вугілля, відповідний код — 09112100-8».

У цьому прикладі загальний код предмета закупівлі відповідно до класифікатора буде: 09110000-3 тверде паливо, його потрібно обрати у відповідному полі зі списку, який з’являється на майданчику.

Для прикладу схожий варіант подання інформації на Prozorro можна переглянути за номером закупівлі UA-2020-07-23-004324-c.

Можливі мінуси такого подання інформації: обмеження на майданчиках у кількості введених символів, дублювання в...

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель