КЕП на захищеному носієві з листопада! Зміна ЕЦП на КЕП уже скоро

Наталія Заєць
4972
23 Жовтня 2020
СПЕЦВИПУСК
КЕП на захищеному носієві з листопада! Зміна ЕЦП на КЕП уже скоро
4972
23 Жовтня 2020

Змінюється Закон про публічні закупівлі, а разом із ним і всі нормативи, що регулюють приналежні до закупівель сфери. Проте іноді, навпаки, змінюється законодавство в іншій сфері, а електронна система закупівель має бути приведена у відповідність до таких нових вимог.

Особливо електронні закупівлі залежні від законодавства про електронний документообіг, адже кожна дія в електронній системі закупівель має бути посвідчена електронним підписом. Це випливає із вимоги Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, яким встановлено, що після внесення інформації в електронні поля на неї накладається кваліфікований електронний підпис посадової особи.

Ми декілька разів на порталі RADNUK.COM.UA писали на тему електронного підпису, зокрема:

Але найближчим часом маємо враховувати нові вимоги законодавства щодо цієї теми.

Прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про електронні довірчі послуги» встановлено, що електронні дані з накладеним електронним цифровим підписом, який підтверджено з використанням посиленого сертифіката відкритого ключа, визнаються після набрання чинності Законом України «Про електронні довірчі послуги» електронними даними зі створеним кваліфікованим електронним підписом, але не пізніше двох років з...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.