Коли потрібно оприлюднювати повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю

Крістіна Бєлякова
2008
11 Лютого 2021
Коли потрібно оприлюднювати повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю
2008
11 Лютого 2021

За попередньої редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) існувала розповсюджена думка, що замовники повинні оприлюднювати в електронній системі закупівель повідомлення про всі зміни, внесені до договору про закупівлю, навіть ті, які не стосувалися істотних умов договору про закупівлю. І це створювало певні незручності та колізії.

Часто виникало запитання, якою ж підставою для внесення змін до істотних умов договору про закупівлю може скористатися замовник, наприклад, при зміні банківських реквізитів? Адже така підстава, як зміна банківських реквізитів, відсутня як у попередній, так і в чинній редакції Закону. У результаті частина замовників обирала, як правило, таку підставу, як покращення якості предмета закупівлі, а інша частина замовників могла взагалі не повідомляти про такі зміни в електронній системі закупівель.

Судова практика теж була різною, у тому числі такою, яка ставала на бік замовника та вказувала на відсутність у замовників обов’язку та підстав оприлюднювати повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни банківських реквізитів в електронній системі закупівель. У цій статті розберемо, чи потрібно оприлюднювати повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та самі зміни (додаткову угоду про внесення змін) згідно з чинною редакцією Закону.

Випадки, передбачені Законом, коли потрібно оприлюднювати повідомлення про внесення змін...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель