Чи поширюються вимоги щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю, під час проведення спрощених закупівель?

Редакція
1386
8 Липня 2020
СПЕЦВИПУСК
Чи поширюються вимоги щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю, під час проведення спрощених закупівель?
1386
8 Липня 2020

Пунктом  6 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначено, що договором про закупівлю є господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. 

В свою чергу, відповідно до пункту 11 частини 1 статті 10 Закону передбачено оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, визначених частиною п’ятою статті 41 Закону, протягом трьох робочих днів з дня внесення змін.

Враховуючи, що договір про закупівлю, укладений за результатами проведення спрощеної закупівлі,  є договором про закупівлю в розумінні пункту 6 частини 1 статті 1 Закону, то на такий договір поширюються вимоги пункту 11 частини 1 статті 10 Закону щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до такого договору та оприлюднення додаткових угод до такого договору.

До речі рекомендуємо разом з повідомленням про внесення змін до договору про закупівлю розмістити додаткову угоду до такого договору про закупівлю, оскільки в пункті 11 частини 1 статті 10 Закону передбачено оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору. А зміни до договору відображаються в додатковій угоді.

Отже, з урахуванням вищевикладеного, оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору та додаткових угод до таких договорів стосується наступних закупівель:

 1. відкриті торги;
 2. торги з обмеженою участю;
 3. конкурентний діалог;
 4. переговорна процедура закупівлі;
 5. спрощена закупівля.

Більш детально з покроковими алгоритмами проведення переговорної процедури, відкритих торгів та спрощеної закупівлі можна ознайомитися у статтях, розміщених на порталі RADNUK.COM.UA:

Бажаємо учасникам та замовникам успішних закупівель. І, звісно, в цьому вам допоможе редакція журналу «Радник в сфері публічних закупівель» — наші професійні навчання, публікації, поради й консультації.

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель