Алгоритм проведення закупівель через ProZorro Market від 50 тис. грн

Олексій Краснощоков
2690
2 Лютого 2021
Алгоритм проведення закупівель через ProZorro Market від 50 тис. грн
2690
2 Лютого 2021

Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено, що для придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тис. грн та є меншою за вартість, що встановлена в пунктах 1 і 2 частини 1 статті 3 Закону, замовники мають використовувати спрощену закупівлю.  Проведення такої закупівлі вимагає від замовника складання оголошення про проведення спрощеної закупівлі, розгляду пропозицій тощо. Але Законом передбачена й простіша та швидша альтернатива — закупівля через електронний каталог (ProZorro Market).

Що таке електронний каталог?

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 1 Закону електронний каталог — систематизована база актуальних пропозицій, що формується та супроводжується централізованою закупівельною організацією в електронній системі закупівель та використовується замовником з метою відбору постачальника товару (товарів), вартість якого (яких) є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 3 Закону, тобто в разі здійснення закупівлі товару, вартість на рік якого дорівнює або перевищує 50 тис. грн та є меншою, ніж 200 тис. грн, для звичайних замовників, та меншою, ніж 1 млн грн для замовників в окремих сферах господарювання.

Отже, електронний каталог — це аналог усім відомого інтернет-магазину, у якому замовник може придбати необхідний товар, тільки розроблений для замовників у розумінні...

Поради учасникам закупівель

Публікації, які в першу чергу є практичними порадами та спрямовані на учасника публічних (державних) закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель