Цікаві, незвичні або ідеальні електронні аукціони. Які вони?

Наталія Шокодько
296
5 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Цікаві, незвичні або ідеальні електронні аукціони. Які вони?
296
5 Червня 2020

Золотий портсигар із сапфіром. Такий незвичний лот придбав 15 травня на електронному аукціоні у системі Прозорро.Продажі учасник, котрий працював через маркетплейс Української універсальної біржі. Колекційний виріб із дорогоцінного металу із коштовним камінням, звичайно, привернув увагу. Адже такі лоти продають не щодня. Тож у черговій публікації зібрала для читачів невелику колекцію цьогорічних незвичних, або ж ідеальних електронних аукціонів, гідних наслідування.

Наприклад, коли при стартовій ціні у 15,5 тисячі гривень, у підсумку переможець заплатить понад півтора мільйона гривень.

Саме стільки отримає міський бюджет Дніпра за нежитлове приміщення у 93 кв.м. по вулиці Титова, 18А. За цей лот малої приватизації «змагалися» аж 17 учасників. Тож запекла, але здорова конкуренція на торгах була до останньої ставки. В результаті чого початкова вартість зросла майже на півтора мільйона гривень, або іншою мовою цифр – майже у 100 разів чи на 1000%.

Підсумок: бюджет отримає необхідні для міста додаткові кошти (до того ж,  чималі!!!), а інвестор — необхідні для нього власні приміщення.

А от «прикладним» аукціоном за кількістю учасників стали торги за  нежитлову будівлю у столиці по вулиці Московській 19/1. На малу приватизацію об’єкт у понад 600 кв.м. виставив...

Прозорро продажі

Окремий розділ, який не має прямого відношення до здійснення замовниками закупівель, адже призначення системи ProZorro.Продажі — це продаж та оренда державного майна за допомогою електронного аукціону.

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель