Забезпечення в публічних закупівлях

1672
1 Червня 2021

Як захиститися від недобросовісних постачальників? Якщо ви хоч раз ставили собі таке запитання, вам необхідно прочитати цю електронну книгу. Адже головна мета встановлення забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції та забезпечення виконання договору про закупівлю — це змусити учасника та / або переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі виконати зобов’язання, взяті на себе перед замовником, які виникли у зв’язку з поданням тендерної пропозиції / пропозиції та / або укладенням договору про закупівлю.

Пунктом 11 частини 1 статті 9 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) визначено, що основними функціями Уповноваженого органу (Мінекономіки) є, зокрема, розроблення та затвердження форми і вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції.

Зміст:

  • 1. На виконання зазначеної вище норми Закону Уповноваженим органом (Мінекономіки) затверджено наказ від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції» (далі — Наказ № 2628), який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.03.2021 за № 275/35897 та набрав чинності 19.03.2021. Наказ № 2628 опубліковано в Офіційному віснику України № 21 від 19.03.2021. Відповіді на всі запитання знайдете у статті:
  • Затверджено форму і вимоги до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції
  • 5. Які способи забезпечення виконання договору про закупівлю може встановити замовник та як зазначити ту чи іншу вимогу в тендерній документації / оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, проаналізовано у статті :
  • Забезпечення виконання договору про закупівлю
  • Берете участь у публічних закупівлях? Тоді аналізуємо особливості таких нововведень далі.