Нові правила зазначення інформації про забезпечення у процедурах закупівель

Максим Коломієць
624
22 Квітня 2021
Нові правила зазначення інформації про забезпечення у процедурах закупівель
624
22 Квітня 2021

Досить часто замовники вимагають від постачальників надати забезпечення тендерної пропозиції або забезпечення виконання договору про закупівлю. Це документ, у якому банк або інша фінансова установа гарантує перерахування певної суми, зазначеної в умовах закупівлі, замовнику у гарантійному випадку, тобто у разі, коли постачальник не виконав взяті зобов’язання, пов’язані з поданням тендерної пропозиції або виконанням договору про закупівлю.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) інформація щодо вимог надати забезпечення тендерної пропозиції має відображатись у формі оголошення про проведення відкритих торгів та відкритих торгів з публікацією англійською мовою (відповідно до пункту 9 частини 2 статті 21 Закону). З 16 квітня поточного року в електронній системі закупівель реалізовані відповідні електронні поля для заповнення.

Далі розглянемо процес оприлюднення даної інформації на авторизованому електронному майданчику Zakupki.Prom зі сторони замовника.

В яких закупівлях реалізовані електронні поля щодо забезпечення?

Законом передбачено, що розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначаються замовником в оголошенні про проведення рамкової угоди (пункт 8 частини 2 статті 15 Закону), відкритих торгів та відкритих торгів з публікацією англійською мовою (пункт 9 частини 2 статті 21 Закону), конкурентного діалогу (пункт 7 частини 1 статті 25 Закону), торгів з обмеженою участю (пункт 12 частини 1 статті 37...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель