Що відбувається з Держаудитслужбою України за останніх пів року

Олег Волянський
572
28 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Що відбувається з Держаудитслужбою України за останніх пів року
572
28 Травня 2020

Рішення уряду щодо названого органу (спадкоємця колишнього КРУ) має абсолютно типовий стиль сучасної влади — безсистемний. Відсутність стратегічного бачення цього органу в системі державного фінансового контролю не йде на користь його діяльності.

Нагадаємо, що іще торік, 11.12.2019, Постановою КМУ № 1025 було утворено Офіс фінансового контролю. Згодом Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 113 було утворення комісію з реорганізації Державної аудиторської служби. Постановою КМУ № 184 19 лютого 2020 року затверджено Положення про Офіс фінансового контролю. І нарешті в останній день роботи очільника попереднього складу КМУ О. Гончарука, 3 березня 2020 року, було ухвалено рішення про ліквідацію територіальної ланки як юридичних осіб Держаудитслужби в регіонах згідно з Постановою КМУ від 03.03.2020 № 182.

Відтоді змінився склад та очільник уряду. Крім цього, фактично двічі помінявся керівник Держаудитслужби. Кабмін 29 квітня призначив Геннадія Пліса головою Державної аудиторської служби. Відповідно змінилося бачення формату діяльності вказаного контрольного органу. Отже, під керівництвом нового очільника уряду 20 травня ухвалено Постанову № 388. Вказана постанова відмінила рішення про ліквідацію територіальних органів Держаудитслужби та реорганізацію служби в Офіс фінансового контролю. Тож дві вказані вище постанови, № 184 та № 182, та одне розпорядження № 113 КМУ втратили чинність.

Що це означає?...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель