Допорогові електронні закупівлі: забуте минуле чи сьогодення? Покроковий алгоритм проведення

Анастасія Маляренко
1625
3 Червня 2020
Допорогові електронні закупівлі: забуте минуле чи сьогодення? Покроковий алгоритм проведення
1625
3 Червня 2020

Усім уже відомо, що з 19 квітня 2020 року набрала чинності нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) (крім р. VI «Процедура торгів з обмеженою участю», який набуває чинності з 19.10.2020), якою впроваджено значні нововведення у сфері проведення закупівель. У зв’язку із введенням у дію Закону та задля впорядкування використання електронної системи закупівель наказом ДП «ПРОЗОРРО» від 17.04.2020 № 18 було внесено зміни до документа «Інструкціяпро порядок використання ЕСЗ у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Інструкція), затвердженого наказом ДП «ПРОЗОРРО» № 10 (далі — Наказ № 10), які ми сьогодні детально розглянемо.

Законодавче регулювання закупівель, вартість який не перевищує 50 тис. грн

Як нам могло здатися на перший погляд, допорогові електронні закупівлі залишилися в минулому відразу після дня набрання чинності Законом, однак у п. 3 ст. 3 Закону передбачено, що в разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тис. грн, замовник повинен лише дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель