Закупівля проєктної документації разом з роботами за правилами Закону від 26.06.2021

Тетяна Мішта
1431
5 Серпня 2021
Закупівля проєктної документації разом з роботами за правилами Закону від 26.06.2021
1431
5 Серпня 2021

Нова конструкція слів «роботи з будівництва об’єктів з розробленням проектної документації», що визначена в пункті 27 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), спонукає до роздумів над такими питаннями:

  1. чи означає це одночасну закупівлю проєктної документації разом з роботами?
  2. як замовнику оголосити закупівлю робіт, не маючи очікуваної вартості?
  3. як звітувати за договором про закупівлю робіт та виготовлення проєктної документації?

Для того щоб відповісти на головне питання статті, слід звернутися до норм зміненого від 26.06.2021 Закону, який  визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Так, Законом України «Про внесення змін до Закону України „Про публічні закупівлі“ та інших законів України щодо вдосконалення системи функціонування та оскарження публічних закупівель» від 03.06.2021 № 1530-IX внесено низку змін до закупівельного законодавства. Детально такі зміни вже описано на порталі RADNUK.COM.UA в статті «Зміни до Закону України „Про публічні закупівлі“».

Також однією з таких змін стала нова редакція низки понять, які використовуються в Законі. Зокрема, йдеться і про терміни, визначені у статті 1 Закону.

Згідно зі змінами, внесеними до визначення поняття...

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Закупівля робіт

Публікації, тематикою яких особливості здійснення закупівель робіт