Відтепер перевірити наявність у споживача підключення до ПОН можна на порталі RADNUK.COM.UA!

Ганна Довгая
1131
1 Листопада 2021
Відтепер перевірити наявність у споживача підключення до ПОН можна на порталі RADNUK.COM.UA!
1131
1 Листопада 2021

Щоб зібрати якомога більше цінної закупівельної інформації на єдиному порталі RADNUK.COM.UA, ми додали новий інструментПеревір наявність постачальника газу.

Для того щоб здійснити перевірку, необхідно вказати ЕІС-код споживача (Рисунок 1).

Рисунок 1

Що таке ЕІС-код споживача? Відповідно до частини 4 постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494 ЕІС-код (Energy Identification Code) — персональний код ідентифікації споживача як суб’єкта ринку природного газу або його точки комерційного обліку (за необхідності), присвоєний Оператором газорозподільної системи в установленому Кодексом газорозподільних систем порядку.

Хто є оператором газорозподільної системи? Це будь-який суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із розподілу природного газу газорозподільною системою на користь третіх осіб (замовників).

Де знайти ЕІС-код споживача? Інформацію щодо присвоєння EIC-кодів можна дізнатись безпосередньо у відповідного оператора газорозподільної системи (діючого / попереднього постачальника) або, наприклад, у платіжці за газ, або в укладеному з вашим оператором газорозподільної системи договорі / договорі про закупівлю.

У випадку відсутності ЕIC-коду звертайтеся до газорозподільної компанії (оператора газорозподільної системи) у вашому регіоні.

Після введення ЕІС-коду ви отримаєте інформацію, зокрема, щодо статусу підключення та кінцевої дати постачання природного газу поточним діючим постачальником (Рисунок 2).

Рисунок 2

Також читайте на порталі RADNUK.COM.UA:

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу