Нова постанова Кабміну щодо закупівлі природного газу у ПОН

Редакція
1061
28 Жовтня 2021
Нова постанова Кабміну щодо закупівлі природного газу у ПОН
1061
28 Жовтня 2021

На Урядовому порталі опубліковано постанову Кабміну про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 809 і від 9.12.2020 № 1236, якою зокрема передбачено наступне:

  1. переможець конкурсу (акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”») погоджується, що для бюджетних установ (у значенні Бюджетного кодексу України), закладів охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та / або державні установи тощо) та закладів охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та / або комунальні установи, та / або спільні комунальні підприємства тощо) постачання природного газу з 1.10.2021 по 30.11.2021 здійснюється постачальником «останньої надії» за ціною, що не може перевищувати 16,8 гривні за 1 куб. метр з урахуванням податку на додану вартість;
  2. акціонерному товариству «Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”» разом з Міністерством розвитку громад та територій, місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, юридичним особам теплоенергетики державної та комунальної форм власності забезпечити: укладення до 1.12.2021 договорів постачання газу між бюджетними установами (в значенні Бюджетного кодексу України), закладами охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та / або державні установи тощо), закладами охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та / або комунальні установи, та / або спільні комунальні підприємства тощо) та постачальником «останньої надії».

Повний текст постанови доступний на порталі RADNUK.COM.UA у розділі...

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки