П’ять важливих питань щодо співпраці з ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”»

Анна Селютіна
607
29 Жовтня 2021
П’ять важливих питань щодо співпраці з ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”»
607
29 Жовтня 2021

Питання № 1: що робити замовнику, в якого є чинний договір про закупівлю природного газу за ринковою ціною?

Незважаючи на нестабільну ситуацію з ціною природного газу, у деяких замовників все ж таки є чинні договори про закупівлю природного газу зі строком дії до 31.12.2021 і таким замовникам варто керуватися умовами такого договору. Варто зауважити, що можливість укладання договору про постачання природного газу за ціною Меморандуму з ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”» не є підставою для його розірвання. Тож ті замовники, в яких є чинний договір про закупівлю природного газу, умови якого виконуються, й надалі отримують природний газ згідно з цим договором.

Питання № 2: постачальник не постачає природний газ і надсилає інформацію щодо розірвання договору про закупівлю, які дії замовника?

Замовник насамперед має керуватися умовами чинного договору про закупівлю. Якщо постачальник не виконує умов договору про закупівлю природного газу, замовник має направити постачальнику відповідний лист щодо невиконання умов договору про закупівлю. Якщо постачальник не реагує, замовник може підготувати та направляє відповідну претензію з подальшим зверненням до суду у разі необхідності. Крім цього, необхідно вивчити умови договору про закупівлю, а саме: чи передбачає ваш договір про закупівлю можливість одностороннього розірвання у зв’язку з невиконанням постачальником його обов’язків.

Після...

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу