Зміна практики органу оскарження в прикладах (Щодо відсутності інформації в довідці МТБ)

Анна Селютіна
763
9 Жовтня 2019
Зміна практики органу оскарження в прикладах (Щодо відсутності інформації в довідці МТБ)
763
9 Жовтня 2019

Щодо відсутності інформації в довідці МТБ (рішення 2018 року)

У даній рубриці на шпальтах жовтневого випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» розглянемо практику органу оскарження, а саме рішення попереднього складу Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) та нового складу Колегії Антимонопольного комітету України. Ознайомитися з предметом оскарження, підставами для оскарження та з позиціями органу оскарження ви можете нижче.

Номер рішення та оголошення про закупівлю*: рішення № 6294-р/пк-пз від 26.06.2018, оголошення № UA-2018-05-02-000032-c

Вимога тендерної документації. Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідних для виконання умов технічного завдання, що будуть безпосередньо залучені при виконанні робіт за формою:

Позиція скаржника. Скаржник зауважує, що ТОВ «Х» надало довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, в якій не зазначило інформацію про марку обладнання, що є порушенням умов тендерної документації (далі — Документація) в цій частині.

Позиція замовника. Замовник із цього приводу надав пояснення, в яких зазначив про надання переможцем довідки від 11.05.2018 № 2, яка, на думку замовника, відповідає формі, зазначеній у пункті 1.1 додатка 2 Документації, містить необхідну...

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання