Чи можна віднести дрова до твердого палива?

Катерина Плашенко
529
24 Квітня 2024
Чи можна віднести дрова до твердого палива?
529
24 Квітня 2024

Закупівля дров. Чи можна віднести дрова до твердого палива? Чи застосовувати замовнику пункт 29 Особливостей та чи вимагати від учасників підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, при проведенні відкритих торгів на закупівлю дров? Відповідь на питання користувача порталу читайте у матеріалі.

Питання передплатника порталу

  • Добрий день! Закупівля дров: чи буде порушенням встановлення кваліфікаційних критеріїв «наявність обладнання та матеріально-технічної бази» та «наявність працівників відповідної кваліфікації»? Чи відносяться дрова до твердого палива?
  • ...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО