Перелік корисних посилань щодо визначення очікуваної вартості предмета закупівлі

Олег Підгірський
1310
1 Жовтня 2023
Перелік корисних посилань щодо визначення очікуваної вартості предмета закупівлі
1310
1 Жовтня 2023

Здійснення публічних закупівель, у тому числі вибір виду закупівлі, безпосередньо залежить від розміру очікуваної вартості предмета закупівлі.

Відповідно до пункту 2 Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, очікувана вартість — розрахункова вартість предмета закупівлі на конкретних умовах поставки із зазначенням інформації про включення/невключення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів.

Варто зазначити, що ця примірна методика не зареєстрована в Міністерстві юстиції України та, як і зазначено в пункті 1 Примірної методики, має рекомендаційний характер. Але все ж таки більшість закупівельників користуються нею або формують власну на базі наведеної. Загалом законодавством у сфері публічних закупівель не зовсім врегульоване визначення очікуваної вартості. Це поняття ми частково виокремлюємо з різних норм закупівельного законодавства.

Тому пропоную опрацювати перелік посилань на статті з порталу RADNUK.COM.UA щодо визначення очікуваної вартості предмета закупівлі:

У рамках щотижневого опрацювання розміщених зразків документів за різними категоріями редакцією порталу опрацьовано категорію «Закупівля у ГК “Нафтогаз Трейдинг”»  розділу  «Природний газ». За результатом опрацювання встановлено актуальність таких зразків.

Планування закупівель

Публікації щодо особливостей планування надпорогових та допорогових закупівель

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО