П’ять типових порушень замовника при складанні тендерної документації: практика ДАСУ

Катерина Плашенко
3530
22 Квітня 2024
П’ять типових порушень замовника при складанні тендерної документації: практика ДАСУ
3530
22 Квітня 2024

Помилки замовників при складанні тендерної документації. У матеріалі розглянемо п’ять найпоширеніших помилок, яких припускаються замовники під час складання тендерної документації.

Після аналізу практики Державної аудиторської служби України (далі — ДАСУ/Держаудитслужба) можна дійти висновку, що одним з найчастіших порушень, які виявляють аудитори, є тендерна документація, складена не відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінетом Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), та Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). У матеріалі пропонуємо ознайомитися з добіркою моніторингів, під час яких встановлена невідповідність умов тендерної документації чинному законодавству.

За нагоди ознайомтесь зі статтею «Тендерна документація та інші документи, які слід відредагувати УО, здійснюючи закупівлі з 09.04.2024».

1. Тендерна документація не містить посади однієї чи кількох посадових осіб замовника, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО