Переваги закупівлі природного газу в Prozorro Market

Данило Поштар
372
17 Квітня 2024
Переваги закупівлі природного газу в Prozorro Market
372
17 Квітня 2024

Відомо, що з 16.04.2024 продовжено постачання природного газу від ТОВ «ГК „Нафтогаз Трейдинг“» за пільговою ціною, якою деякі замовники могли користуватися, відповідно до постанови КМУ від 19.07.2022 № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам».

Проте закупівля природного газу через Prozorro Market часто є більш вигідною для публічних замовників, ніж угода з ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» за пільговою ціною, адже е-каталог дозволяє здійснювати закупівлі швидко, ощадливо та надійно.

У першу чергу мова про вартість. Купуючи природний газ через Prozorro Market, замовник може отримати на 18 % вигіднішу ціну. Наприклад, наразі метр кубічний природного газу в е-каталозі коштує 13,6 грн, натомість ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» продає газ за фіксованою ціною 16,55 грн.

Завдяки чому досягається така вигідна ціна? У Prozorro Market кваліфіковано понад 60 постачальників природного газу. Тож висока конкуренція є гарантією того, що ваша закупівля буде успішною та дозволить заощадити кошти.

Окрім цього, перевагою Prozorro Market є зручність. Вам не потрібно напрацьовувати тендерну документацію та технічне завдання — вони вже наявні у системі, як і типовий проєкт договору. Також замовник може вибирати комфортний для себе формат постачання — протягом 1, 3, 6 місяців. Або ж взагалі не обмежувати термін поставки. Також важливим фактором є те, що в е-каталозі замовники можуть купувати товари без обмеження суми.

Ще однією перевагою електронного каталогу, яка особливо актуалізувалась у період війни, є швидкість. Середня процедура в Prozorro Market триває 9 днів, що робить цей інструмент максимально зручним та ефективним для забезпечення нагальних потреб.

Саме тому ми заохочуємо публічних замовників використовувати е-каталог Prozorro Market для закупівлі природного газу та інших необхідних товарів, адже цей інструмент суттєво спрощує життя замовникам та дозволяє економити кошти.

Більше про закупівлю природного газу ви дізнаєтесь на порталі «Радник у сфері публічних закупівель» у розділі «Природний газ». Також завантажуйте шпаргалку уповноваженої особи щодо застосування електронного каталогу Prozorro Market.

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО