Максимально практично про закупівлю е-енергії на 2021 рік

Ганна Довгая
9500
8 Жовтня 2020
Максимально практично про закупівлю е-енергії на 2021 рік
9500
8 Жовтня 2020

Однією з передумов успішного проведення публічних закупівель та виконання договору є правильне планування й визначення предмету закупівлі та звичайно ж підготовка якісної тендерної документації. Нижче розглянемо приклади визначення предмету при необхідності закупівлі е-енергії та надамо приклад технічної специфікації  і обґрунтування укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель / застосування  переговорної процедури для закупівлі послуг з розподілу електричної енергії  / послуг з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань перетікань реактивної електричної енергії.

З метою вдалого планування забезпечення безперебійного постачання електроенергії, відповідальні працівники замовника повинні завчасно визначити орієнтовну вартість закупівлі на 2021 рік, на який період вистачить обсягу електроенергії за чинним на даний момент договором та спланувати орієнтовний термін для укладення наступного договору про закупівлю.

Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.

Закупівля таких товарів і послуг здійснюється замовником з дотриманням вимог Закону, керуючись вартісними межами, встановленими у статті 3 Закону.

Примірний перелік визначення предмету закупівлі електричної енергії у різних випадках, пропонуємо такий:

  1. Електрична енергія (Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія) як товар з оплатою за послугу з розподілу через постачальника – бюджетуємо...
Електрична енергія

Публікації, тематикою яких є особливості закупівель електричної енергії