Алгоритм проведення багатолотової спрощеної закупівлі

Редакція
1113
27 Липня 2021
Алгоритм проведення багатолотової спрощеної закупівлі
1113
27 Липня 2021

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) у чинній редакції спрощена закупівля — це придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в пунктах 1 і 2 частини 1 статті 3 Закону.

Також Законом передбачено, що частина предмета закупівлі (лот) — це визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі / спрощеної закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції / пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

Отже, спрощена закупівля, як і процедури закупівель, може бути багатолотовою (мультилотовою) у разі наявності в замовника такої потреби, тож розглянемо алгоритм її проведення.

Визначаємо предмет закупівлі з урахуванням його поділу на лоти

Предмет закупівлі замовник визначає відповідно до Закону, із застосуванням показників цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 23.12.2015 № 1749 (далі — Єдиний закупівельний словник, ДК 021:2015), відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 15.04.2020 № 708 (далі — наказ № 708), з урахуванням Порядку розміщення інформації  про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку...

Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників