Чи потрібно оприлюднювати окремий документ (файл) скарги при оскарженні? Практика АМКУ

Олег Підгірський
522
13 Червня 2024
Чи потрібно оприлюднювати окремий документ (файл) скарги при оскарженні? Практика АМКУ
522
13 Червня 2024

У публікації порталу RADNUK.COM.UA «Звертаємо увагу учасників закупівель! 30.05.2024 відбулися зміни в процесі подання скарги» ми визначили алгоритм подання скарги за технічної реалізації електронної системи закупівель з 30.05.2024. Умовно такий алгоритм передбачає заповнення електронних полів і, відповідно, формування скарги в електронній формі.

Згідно з частинами 2 і 5 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), а також пунктом 56 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), скарга до органу оскарження подається суб’єктом оскарження у формі електронного документа через електронну систему закупівель.

Суб’єкт оскарження подає скаргу в електронному вигляді з накладенням кваліфікованого електронного підпису, що вважається таким відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги» («Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги») від 05.10.2017 № 2155-VIII, шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається у повному обсязі інформація, передбачена частиною п’ятою цієї статті.

Якщо оскаржуються умови тендерної документації, разом зі скаргою має бути завантажене документальне підтвердження / докази.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО