Що таке конфлікт інтересів: визначення поняття та приклад

Ганна Довгая
3194
3 Липня 2024
Що таке конфлікт інтересів: визначення поняття та приклад
3194
3 Липня 2024

Чи запитували ви колись себе, що таке конфлікт інтересів? Якщо так, то ця стаття для вас. Адже далі ми відповімо на це питання в рамках закупівельного законодавства, а також наведемо приклад конфлікту інтересів.

Що таке конфлікт інтересів

Конфлікт інтересів це наявність приватного інтересу у працівника замовника чи будь-якої особи або органу, які діють від імені замовника і беруть участь у проведенні процедури закупівлі / спрощеної закупівлі або можуть вплинути на результати цієї процедури закупівлі / спрощеної закупівлі, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень або на вчинення чи невчинення дій під час проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі, та/або наявність суперечності між приватним інтересом працівника замовника чи будь-якої особи або органу, які діють від імені замовника і беруть участь у проведенні процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень або на вчинення чи невчинення дій під час проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі.

Таке визначення наведено в частині 5 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» і таке визначення наводиться саме для цілей цього Закону.

...
Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО