Очистити

Для спрощеної закупівлі стаття 16 та стаття 17 Закону застосувуються?

Анастасія Маляренко
746
9 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
746
9 Травня 2020

Питання від читача

— Добрий день! Прохання – надати консультацію. «Чи потрібно замовнику в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі встановлювати вимоги до учасників закупівлі щодо підтвердження ними інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, передбачених ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та вимог  ст. 17 Закону?»

Відповідь експерта

Добрий день! З Вашого питання зрозуміло, що мова йде саме про кваліфікаційні (кваліфікаційний) критерії, установлені статтею 16  Закону та/або наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 Закону  України «Про публічні закупівлі» під час застосування спрощеної закупівлі.

Відповідно до  положень статей 14 і 17 Закону, а також виходячи із сформульованого в Законі терміна «переможець спрощеної закупівлі»  — учасник, пропозиція якого відповідає всім умовам, що визначені в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, вимогам до предмета закупівлі і визнана найбільш економічно вигідною та якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю (пункт 19 частини 1 статті 1 Закону), робимо висновок, що замовники не зобов’язані застосовувати статтю 17 та 16 Закону під час застосування спрощеної  закупівлі.

Отже, пропозиція учасника спрощеної закупівлі повинна відповідати лише умовам, визначеним в оголошенні, та вимогам до предмета закупівлі. Відповідно до частини 1 статті 17 Закону за наявності названих у ній підстав замовник приймає рішення про відмову...

Допорогова закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель