Алгоритм проведення відкритих торгів з публікацією оголошення англійською мовою

Микола Павленко
1128
25 Травня 2020
Алгоритм проведення відкритих торгів з публікацією оголошення англійською мовою
1128
25 Травня 2020

Закон України «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX опубліковано 19.10.2019. Згідно з розділом X «Прикінцеві та перехідні положення», цей Закон вводиться в дію через 6 місяців з дня його опублікування, крім розділу VI, який вводиться в дію через 12 місяців з дня його опублікування. Отже, з 19.04.2020 закупівельну діяльність потрібно проводити відповідно до норм нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Новий закон), виняток становить розділ VI, яким встановлено особливості застосування замовником торгів з обмеженою участю.

Що таке «відкриті торги з публікацією оголошення англійською мовою»?

У зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС Україна взяла на себе зобов’язання узгодити законодавство у сфері публічних закупівель з правилами Європейського Союзу. Тобто, починаючи з мінімальних порогових меж, 133 тис. євро при закупівлі товарів і послуг та 5 150 тис. євро при закупівлі робіт (далі — пороги ЄС), зазначених в Угоді, процедури публічних закупівель в Україні мають відбуватись за тими ж правилами, що й закупівлі в ЄС.

Отже, процедуру відкритих торгів з публікацією оголошення англійською мовою замовник застосовує в разі придбання товарів, робіт і послуг, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для...

Надпорогова закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель