Алгоритм проведення відкритих торгів за новим Законом

Анна Селютіна
3720
27 Квітня 2020
Алгоритм проведення відкритих торгів за новим Законом
3720
27 Квітня 2020

Закон України від 19.09.2019 № 114-IX «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» був опублікований 19.10.2019. Згідно з розділом X «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону, цей Закон вводиться в дію через шість місяців із дня його опублікування, крім розділу VI, який вводиться в дію через 12 місяців із дня його опублікування. Таким чином, із 19.04.2020 необхідно вести закупівельну діяльність відповідно до норм нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — новий Закон), виняток становить розділ VI, яким встановлено особливості застосування замовником торгів з обмеженою участю.

Що таке відкриті торги?

Відповідно до ч. 1 ст. 20 Закону відкриті торги є основною процедурою закупівлі. Розглянемо, чи змінилися вартісні межі проведення відкритих торгів? Нижче в табличці 1 ви можете ознайомитися з вартісними межами, від яких потрібно проводити процедуру закупівлі.

Таблиця 1

ЗамовникиЗамовники в окремих сферах
Від 200 тис. грн товари, послуги. Від 1,5 млн грн роботиВід 1 млн грн товари, послуги. Від 5 млн грн роботи

Відповідно до ст. 3 Закону надпороговими закупівлями є закупівлі товарів і послуг вартістю від 200 тис. грн та робіт вартістю від 1,5 млн грн для...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель