Тижневий БУМ про 24 години для Учасника

Ганна Довгая
1704
9 Жовтня 2020
СПЕЦВИПУСК
Тижневий БУМ про 24 години для Учасника
1704
9 Жовтня 2020

З огляду на практику Органу оскарження замовники мають тенденцію не надавати учасникам право на виправлення помилок протягом 24 годин. Озброюємось сьогодні таким:

  • Тендерна пропозиція учасника, надана для участі в процедурі відкритих торгів за результатом розгляду визначена такою, що не відповідає вимогам тендерної документації, оскільки тендерна пропозиція не містить накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника / уповноваженої особи учасника процедури закупівлі. Чи є така підстава відхилення правомірною, коротко проаналізовано у статті «Електронний підпис не підпадає під усунення невідповідностей протягом 24 годин».
  • Відсутність документа, надання якого є вимогою тендерної документації, є невідповідністю інформації, що вимагалась тендерною документацією. Варто зазначити, що така можливість стосується не всіх документів та/або інформації, а лише тих:
    – що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»;
    – документів та/або інформації на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю», —  з інтерв’ю Голови АМКУ Ольги Піщанської «Інтерв’ю з представником АМКУ щодо неоднозначного трактування виправлення помилок учасниками протягом 24 годин».

Для перегляду додаткових матеріалів щодо тематики «24 години» користуйтесь порталом RADNUK.COM.UA, розділ «Практика закупівель», «24 години».

24 години

Норма Закону України Про публічні закупівлі, яка дає змогу протягом 24 годин для виправити помилки учасником у деяких своїх документах.