У яких випадках Держаудитслужба не виявила порушень: чотири кейси

Ірина Антонова
523
11 Липня 2019
У яких випадках Держаудитслужба не виявила порушень: чотири кейси
523
11 Липня 2019

Цього разу в рубриці «Моніторинг закупівель» пропонуємо вам короткий огляд низки різноманітних закупівель, за результатами моніторингу яких орган державного фінансового контролю (Держаудитслужба), зважаючи на ті чи інші фактори, дійшов висновків про те, що порушень замовниками законодавства у сфері публічних закупівель не виявлено.

Закупівля замовником в окремих сферах господарювання товару для перепродажу третім особам

Інформація про закупівлю: 
UA-2018-10-17-000828-b.
Допорогові закупівлі.
ДК 021:2015: 15410000-5 — Сирі олії та тваринні і рослинні жири. Очікувана вартість: 5 537 816,13 грн

Під час проведення моніторингу цієї закупівлі Держаудитслужба звернулася до замовника із запитом про надання пояснення щодо того, на яких підставах зазначену закупівлю проведено без застосування однієї із процедур, визначених ст. 12 Закону**.

У відповідь на цей запит замовник пояснив: «…ПАТ “Х” є замовником, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання… (абз. 7 п. 4 ч. 1 Закону).Відповідно до ч. 4 цієї ж статті, дія Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є, зокрема товари, що закуповуються для перепродажу третім особам, за умови, що замовник не займає монопольне...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)