Новини за листопад 2019

Вікторія Ревтюх
440
1 Листопада 2019
Новини за листопад 2019
440
1 Листопада 2019

Інформація з перших вуст. Чекаємо на роз’яснення Мінекономіки

Звертаємо увагу! За інформацією, опублікованою на офіційному вебпорталі Уповноваженого органу, у ProZorro з’явилась можливість автоматично перевіряти податкову заборгованість учасника тендеру. З 29 жовтня система ProZorro інтегрувалася з реєстром Державної податкової служби (раніше — Державна фіскальна служба України). Відтепер дані щодо відсутності / наявності податкової заборгованості переможця тендеру потраплятимуть у систему за автоматичним запитом.

Частиною 3 статті 17 Закону, зокрема, передбачено, що замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

На сьогодні, згідно з листами Уповноваженого органу, відкритими реєстрами є:

  • Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення: https://corruptinfo.nazk.gov.ua/.
  • Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство: https://kap.minjust.gov.ua/login/index/.
  • Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: ttps://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch/.

При цьому звертаємо увагу замовників та учасників! Відповідно до частини 3 статті 17 Закону Уповноважений орган щороку до 20 січня та додатково в разі потреби оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, на вебпорталі Уповноваженого органу.

Отже, чекаємо на офіційне розміщення Уповноваженим органом інформації щодо відкритих реєстрів для можливості використання нового функціоналу стосовно відсутності / наявності податкової заборгованості.

...
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)