Мінфін поінформував про застосування заходів економії державними підприємствами

Редакція
891
16 Березня 2015
Мінфін поінформував про застосування заходів економії державними підприємствами
891
16 Березня 2015

Міністерство фінансів України оприлюднило лист на отриманий запит стосовно того, чи застосовуються до державних підприємств заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65, у разі якщо підприємство здійснює свої витрати виключно за рахунок власних коштів, тобто коштів від здійснення господарської діяльності.

Текст цього листа надруковано нижче. А з повним текстом постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65 (з усіма змінами та доповненнями) ви можете ознайомитися на сторінках 36–40 цього випуску журналу.

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ 
ЛИСТ

від 31.12.2014 р. № 31-06320-05/1-25/33334

Про застосування заходів економії державними підприємствами

Міністерство фінансів розглянуло листа <…> щодо надання роз’яснень стосовно застосування для держпідприємств, які одержують кошти держбюджету, у разі здійснення витрат за рахунок коштів, одержаних від здійснення госпдіяльності, обмежень, передбачених пунктами 1, 4, 12 Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65, та в межах компетенції повідомляє.
Пунктом 1 вищезазначеної постанови затверджені заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету.
Тому державні підприємства, які використовують кошти державного бюджету, мають керуватися зазначеною постановою.

Заступник Міністра
В. Лісовенко


Коментар від редакції:

Отже, якщо підприємство не використовує отримані бюджетні кошти, а лише здійснює свої витрати виключно за рахунок власних коштів, то таке підприємство не зобов’язане керуватися постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО