Очистити

Ви запитуєте, ми відповідаємо

Редакція
27
24 Березня 2015
27
24 Березня 2015

Чи потрібно вносити зміни до річного плану закупівель на 2015 рік, якщо орієнтовний початок проведення процедури закупівлі — грудень 2014 року, а інформація про проведення процедури закупівлі була оприлюднена на порталі — у січні 2015 року?

Доброго дня! Відповідно до роз’яснення Мінекономіки від 06.02.2009 № 3303-27/48 при проведенні процедури відкритих торгів та двоступеневих торгів початком процедури закупівлі є дата розміщення оголошення про заплановану закупівлю. Зважаючи на те, що інформація про проведення процедури закупівлі була оприлюднена на веб-порталі в січні 2015 року, а відповідно найімовірніше фінансуватися також буде впродовж 2015 року, то така процедура має бути відображена в річному плані закупівель на 2015 рік.

Отже, замовник має включити таку закупівлю в річний план закупівель на 2015 рік шляхом затвердження та оприлюднення змін до річного плану закупівель, у відповідності до статті 4 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Варто нагадати, що відповідно до роз’яснення Мінекономрозвитку України № 3302-05/46114-06 від 27.12.2013 зміни до річного плану можуть вноситися до здійснення відповідної процедури закупівлі. Аналогічну позицію висловлює Уповноважений орган у роз’ясненні № 3302-05/25633-07 від 28.07.2014 на запитання читачів нашого журналу, опублікованому в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 10 (37) за жовтень 2014 року на сторінках 34–35.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель