Ви запитуєте, ми відповідаємо

Редакція
990
25 Березня 2015
Ви запитуєте, ми відповідаємо
990
25 Березня 2015

Доброго дня. Роз’ясніть, будь ласка, як нам чинити далі. Ми застосували переговорну процедуру для закупівлі теплопостачання, акцептували ціну, а вона планово підвищилась з 1 грудня. Чи можемо ми укласти договір з постачальником на заявлену суму, але на менший об’єм Гкал? Чи потрібно відміняти процедуру і розпочинати нову?

Доброго дня! Ви можете укласти договір про закупівлю за результатами проведення переговорної процедури закупівлі на запропоновану учасником ціну. Потім на підставі пункту 7 частини 5 статті 40 Закону України «Про здійснення державних закупівель» — внести зміни до договору у зв’язку зі зміною регульованих цін (тарифів). Додатковою угодою про внесення змін до договору про закупівлю підвищити ціну договору до суми, яка наразі відповідає встановленому тарифу.

Документальним підтвердженням правомірності внесення таких змін є постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, якою затверджено новий тариф на послуги з теплопостачання.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО