Забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції по-новому

Анна Селютіна
793
26 Квітня 2021
Забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції по-новому
793
26 Квітня 2021

Чимало замовників встановлює вимогу в тендерній документації / оголошенні про проведення спрощеної закупівлі щодо надання забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції. У статті «Забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції: тонкощі та ризики для учасника з 19.03.2021» на порталі RADNUK.COM.UA ми вже розглянули форму та нові вимоги до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, що затверджені наказом Мінекономіки від 14.12.2020 № 2628.

Також замовники дедалі частіше встановлюють вимоги щодо надання забезпечення виконання договору про закупівлю. Таке забезпечення може вимагатися у будь-якому вигляді, наприклад, перерахунок коштів на рахунок замовника, при цьому переможець має надати підтвердний документ — платіжне доручення або застава коштів на рахунку учасника.

Окрім того замовник може вимагати і банківську / страхову або видану іншою фінансовою установою гарантію. Яка між ними різниця та які особливості кожного виду забезпечення виконання договору про закупівлю, читайте детальніше на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Забезпечення виконання договору про закупівлю».

А в яких випадках забезпечення виконання договору про закупівлю повертається чи не повертається переможцю, проаналізовано у статті «Усе, що треба знати про (не)повернення забезпечення виконання договору про закупівлю».

Оскільки електронна система закупівель не стоїть на...

Учасникам