Зразок листа-гарантії щодо дотримання учасником у своїй діяльності норм чинного законодавства (в тому числі Закону України «Про санкції»)

Редакція
1388
26 Жовтня 2021
Зразок листа-гарантії щодо дотримання учасником у своїй діяльності норм чинного законодавства (в тому числі Закону України «Про санкції»)
1388
26 Жовтня 2021

Відповідно до пункту 11 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі в разі, якщо учасник процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно з Законом України «Про санкції».

Замовник може передбачити підтвердження такої інформації шляхом встановлення в умовах тендерної документації вимоги надання довідки за формою, від якої учасник не повинен відступати. За такої умови учасник надає відповідну довідку саме за формою, яку вказав замовник.

Але якщо замовник не вимагає такої інформації та учасник за власним бажанням додатково хоче її підтвердити, або замовник просить підтвердити таку інформацію у довільній формі, то варто скористатися прикладом такого листа від порталу RADNUK.COM.UA.

Ще багато цікавого читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статтях:

...
Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.