Судова практика щодо харчування для дітей: переможець надав прострочені декларації

Катерина Плашенко
237
14 Липня 2021
Судова практика щодо харчування для дітей: переможець надав прострочені декларації
237
14 Липня 2021

Переможець у складі тендерної пропозиції не надав сертифікат про впровадження системи управління якістю, який вимагався замовником, а надані ним декларації якості на запропоновані продукти харчування були прострочені та не відповідали статті 21 Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів». Замовник невідповідностей не помітив та уклав договір про закупівлю.

Держаудитслужба вимагає визнати рішення замовника недійсним, так само як і укладений за результатами тендеру договір про закупівлю.

Якої ж думки суд? Адже йдеться про продукти харчування для дітей, а замовником виступає школа.

До вашої уваги рішення Господарського суду Луганської області від 16.06.2021, по справі № 913/198/21.

Обставини справи

Лисичанська окружна прокуратура Луганської області в інтересах держави в особі Північно-східного офісу Держаудитслужби звернулася до суду з вимогою про визнання недійсним рішення тендерного комітету замовника про визнання переможцем закупівлі ФОП «З» та визнання недійсним договору про закупівлю від 25.01.2021 № 3 з додатковими угодами до нього, укладеного між замовником та ФОП «З».

Замовник провів відкриті торги на закупівлю продуктів харчування (Філе куряче; М’ясо яловичина б/к; М’ясо свинина охолоджене; Стегно куряче; Печінка яловичина заморожена; Печінка куряча заморожена) очікуваною вартістю 221 066 грн (номер...

Судова практика для учасників

Коротко про головні судові рішення щодо актуальних питань сфери публічних закупівель