Оскарження рішення Колегії до суду: нюанси та рекомендації

Тетяна Руденко
318
17 Березня 2021
Оскарження рішення Колегії до суду: нюанси та рекомендації
318
17 Березня 2021

Ви не згодні з рішенням Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель (далі — Колегія)? Вважаєте його протиправним, хочете повторного розгляду своєї скарги у процедурі закупівлі? Що робити? Куди звертатись та про що обов’язково вказати в позові? Поділюсь із вами особливостями актуальної судової практики у цій статті.

Строк, протягом якого ви маєте право оскаржити рішення Колегії

Згідно з частиною 1 статті 18  Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) Антимонопольний комітет України як Орган оскарження з метою неупередженого та ефективного захисту прав і законних інтересів осіб, пов’язаних з участю у процедурах закупівлі, утворює постійно діючу адміністративну колегію (колегії) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Рішення Постійно діючої адміністративної колегії (колегій) ухвалюються від імені Антимонопольного комітету України.

Частиною 23 вищевказаної статті передбачено, що рішення Органу оскарження може бути оскаржене суб’єктом оскарження, замовником до окружного адміністративного суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, протягом 30 днів з дня його оприлюднення в електронній системі закупівель.

Зручна для друку таблиця зі строками доступна на порталі RADNUK.COM.UA в публікації «Строки оскарження до Органу оскарження (АМКУ)».

Тобто на оскарження рішення є 30 календарних...

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель